Makijaż peramentny

Makijaż peramentny

MAKIJAŻ DŁUGOTRWAŁY DLA OCZU, UST i BRWI Long-Time-Liner

Która kobieta nie chciałaby wstać rano umalowana z idealnymi brwiami, podkreślonymi oczami, pięknymi i pełnymi ustami?

 

Życzenie nie do spełnienia?

 

Od prawie dwudziestu lat istnieje metoda Long-Time-Liner Conture Make-Up. W tym czasie tysiące Klientek stwierdziło, że uciążliwy makijaż i demakijaż ostatecznie należą do przeszłości. Teraz Ty masz okazję się przekonać, że można być naturalnie piękną przez cały dzień i noc!

Będziesz zachwycona! Nareszcie koniec z rozmazanym makijażem podczas sportu, opalania się na słońcu, na co dzień i w pracy.

 

Usta

Najpierw obrysowujemy Twoje usta kredką o odpowiednim kolorze – tym samym nierówności zostają wyrównane. Pozytywnie Cię zaskoczymy optymalnym upiększeniem Twoich warg. Naszą ekskluzywną specjalnością jest p-ełne cieniowanie ust. Dysponujemy bogatą paletą kolorów: od naturalnej barwy ust, aż po modny kolor brązowy. Nareszcie koniec poprawiania ust konturówką po jedzeniu, sporcie, lub gorącym pocałunku. Twoje usta pozostają piękne bez względu na sytuację.

 

Brwi

Często rosną nieregularnie lub są rzadkie przez ich ciągłą regulację. Malowanie daje krótkotrwały efekt, gdyż włoski brwi żyją tylko cztery tygodnie. Tutaj Conture Make-up jest po prostu idealny. Brwi obrysowuje się przy użyciu kredki o indywidualnie dobranym kolorze. Po uzgodnieniu obrysu z klientką wprowadza się pigment za pomocą urządzenia LONG-TIME-LINER. Dzięki najdokładniejszemu pigmentowaniu za pomocą uznanej metody LONG-TIME-LINER uzyskuje się nadzwyczaj naturalne brwi.

 

Kontur oczu

Kolorowanie górnej i dolnej krawędzi oczu podkreśla ich wyrazistość. Możesz wybrać między delikatną kreską, dzięki czemu rzęsy wydają się bardziej gęste, lub kreską nieco bardziej podkreślającą oczy, odpowiednią jeśli jesteś przyzwyczajona do bardziej wyraźnego makijażu oczu. Będziesz zachwycona! Nareszcie koniec z rozmazanym makijażem podczas sportu, opalania się na słońcu, na co dzień i w pracy. Idealny dla noszących okulary, dla których codzienne malowanie oczu jest trudne.

Makijaż permanentny w salonie będzie wykonywać Barbara Byrdy. Linergistka nagradzana wieloma nagrodami.